Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

jigolo kerem 055475175xx

Adım Kerem Bursa ilinde jigolo hizmeti veriyorum.Pek çok porno izlemişsinizdir ve her defasında erkeğin penisine bakarak iç geçiriyorsunuzdur. Şimdi size bir şey söyleyeceğim. Videodaki erkeğe bakıp iç geçirdiğiniz dakikaların kahramanı olma şansı veriyorum size.

En az onlarınki kadar büyüklüğünü gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Vücut yapım da oldukça iyidir. Sekste de her türlü fikre da açığım. Siz söyleyin ve onu olmuş bilin. Ancak tek bir şartım var. O da gizliliktir. Eğer bu şartı kabul ediyorsanız geri kalan hiçbir şey problem değildir. İlla yaşadığım şehirde olmasına gerek yok. Olduğunuz şehre gelebilirim. Tatmin edici dakikaları yaşamak için bana yazın.

  1. Gökhan

    merhabalar ben sakaryadan bora 1.80 boyunda 80kilodayım ve atletik bir vücuda sahibim yer mekan tarih saat farketmeksizin bir telefon kasar uzağınızdayım bayanlar beni arayın hayatınıza renk katayım

    Cevap
  2. Emre

    Merhaba bayanlar ben mugladan emre arayın gorususelim

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir