Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

nedim kütahya

Merhaba ben Nedim, Kütahya ilinde jigolo kiralama ve seks partneri hizmeti sunuyorum olgun dul bayanlar ile görüşmelere çıkıyorum.Yalnız yaşıyor olabilirsiniz fakat bu sizin kaderiniz değil. Eviniz güzel bir işiniz olabilir fakat bu hayattan zevk almak için bunlar yeterli midir sizce? Bence değil çünkü benim gibi bir jigolo ile henüz tanışmadınız.

Herkesin cinsel bir yaşama ihtiyacı vardır. Nasıl ki her gün ekmek yiyip su içiyoruz, cinsel ihtiyaçta bunlardan farklı değildir. Bu sizin sonunuz değil başlangıcınız olsun. Gelin benimle birlikte olun.  Size yaşatacağım duyguları hazları tahmin bile edemezsiniz. Edindiğim engin tecrübeleri sizin fantezi dünyanız ile birleştirip mutlu saatler sunmaya hazırım.

  1. Volkan

    Merhaba. İlan vereli bi süre geçmiş hala jigololuk yapıyormusunuz merak ettim. Eğer devam ediyorsanız mailden ulaşabilirmisiniz?

    Cevap
  2. Demir

    Merhaba istanbul bayanlar gizlilik şartımdır

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir